DANTŲ ĖDUONIES DETEKCIJA IR GYDYMAS NAUJAUSIOMIS TECHNOLOGIJOMIS

Dažnai pacientai tiksliai nežino, kiek jų dantų yra pažeisti ėduonies. Apsilankymas pas odontologą tampa nemalonia staigmena, kai atrandami keli ėduonies židiniai, nors skaudėjo tik vieną dantį.

Tačiau didžiausia problema, tai ne atrastas ėduonis, o nepastebėtas ėduonis. Jis ne visada pastebimas net ir patyrusio specialisto akims. Šias abi problemas sprendžia odontologijai pritaikomos inovatyvios technologijos.

Mūsų klinikoje ėduonies detekcijai naudojama lazerinė/ultravioletinė kamera VistaCam.

Įprastai ieškant ėduonies metaliniu zondu, ėduonies bakterijos gali būti pernešamos ir sveikiems dantims. Naudojant intraoralinę kamerą šios rizikos išvengiama.

Kamera parodo ėduonies paplitimą ir pažengimo laipsnį (ėduonies gylį). Taip pacientai tiksliai žino, kiek yra pažeistas jų dantis, galima tiksliai prognozuoti ar galima laukti, ar dantį reiktų gydyti nedelsiant. Galima nusakyti kiek arti ėduonis yra danties šaknies.

Iliustracijoje pateikta klasikinė situacija. Dantis akivaizdžiai pažeistas ėduonies, tačiau nėra aišku, kiek stipriai ėduonis yra pažengęs. Nuotraukoje dešinėje, panaudojant ultravioletinės fluorescencijos technologiją, kamera parodo, kad ėduonis jau pasiekė dentiną,o tai reiškia jis yra netoli šaknies. Tokį ėduonį reikia gydyti nedelsiant.

Tarpdančių ėduonis yra labai neparankus įprastai diagnostikai, nes ėduonies ieškiklis ne visada gali patekti į tarpdančių paviršių, o gilesnis ėduonis nerodo pigmentinių pokyčių.

Mūsų specialistai atranda ir giluminį tarpdančių ėduonį, naudojantis infraraudonų spindulių technologija. Žemiau pateiktoje iliustracijoje matoma, kaip atrodo tarpdančių ėduonis:

Tarpdančių ėduonis atspindi infraraudoną šviesą, ir yra matomas, kaip balta dėmė emalio apsuptyje. Taip gydytojas žino ar dantis yra pažeistas, ir kiek pažeidimas yra paplitęs.

Kamera leidžia išsaugoti kiekvieno paciento dantų nuotraukas, stebėti ėduonies progresą. Pacientai tiksliai žino, kurie dantys yra pažeisti ir kiek pažeidimai yra pavojingi.

Kartu su klinikos specialistų patirtimi, apsilankymas mūsų klinikoje garantuoja šimtaprocentinę ėduonies kontrolę. Jeigu kada nors abejojote gydymo reikalingumu, pasinaudokite galimybe išsitirti savo dantis naujausiomis technologijomis ir tiksliai žinoti savų dantų būklę.NAUJIENA! Šiuolaikiškas endodontinis gydymas mikroskopu

„NovaDenta“ klinika nuo šiol teikia dantų šaknų kanalų gydymo ir pergydymo paslaugas, o savo pacientus pasitiksime su nauju ir moderniu „Labomed“ mikroskopu.

Spauskite mygtuką ir sužinokite daugiau apie gydymo mikroskopu privalumus.

SUŽINOTI DAUGIAU