Endodontinis dantų šaknų kanalų gydymas mikroskopu

Endodontija – mokslas apie dantų šaknų kanalus, jų anatomiją, ligas, diagnostiką bei gydymą, kuris dar vadinamas endodontiniu gydymu.

Endodontinis gydymas padeda išsaugoti jūsų natūralius dantis tuomet, kai liga yra pažengusi ir pasiekusi dantų šaknis bei jų kanalus ir paprasto terapinio gydymo nebeužtenka.  

Vienas iš svarbiausių endodontinio gydymo įrankių yra aukštos raiškos mikroskopas, padedantis pamatyti itin detalų dantų šaknų kanalų vaizdą, kurio plika akimi pamatyti neįmanoma. Tai išties nepamainoma pagalba odontologui, siekiant tiksliai įvertinti paciento dantų būklę.

Kadangi „NovaDenta“ – šiuolaikiška ir progresyvi odontologijos klinika, savo pacientams visada stengiamės suteikti tik aukščiausios kokybės paslaugas, teikiamas naudojant patikimą ir modernią odontologinę įrangą. Vedina šio siekio, klinika įsigijo naują ir puikių atsiliepimų sulaukusį „Labomed“ mikroskopą!

Kodėl mikroskopas reikalingas ir kokie jo privalumai?

  • Mikroskopas daug kartų padidina matomą vaizdą ir leidžia gydytojui pamatyti tai, ko plika akimi pamatyti neįmanoma.
  • Įrenginyje įmontuotas papildomas apšvietimas leidžia matyti dar aiškiau ir apžiūrėti net ir sunkiai prieinamas burnos ertmės vietas.
  • Mikroskopas leidžia pamatyti ir apžiūrėti sunkiai matomus įtrūkimus ir žaizdeles, labai siaurus dantų šaknų kanalus ir juos nesunkiai išvalyti, atlikti kitas ypatingo tikslumo ir gero matomumo reikalaujančias procedūras.
  • Padeda ištaisyti įvairias klaidas kanalų pergydymo atveju.
  • Toks detalus ištyrimas padeda odontologui tiksliai įvertinti dantų būklę, identifikuoti ankstesnių gydymų komplikacijas, nustatyti labai tikslią diagnozę ir parinkti patį geriausią gydymo metodą.

Džiaugiamės, kad „NovaDenta“ klinikoje į pagalbą visada galime pasitelkti naująjį „Labomed“ mikroskopą, kurio teikiamos galimybės leidžia užtikrinti dar aukštesnę gydymo kokybę mūsų klinikos pacientams.NAUJIENA! Šiuolaikiškas endodontinis gydymas mikroskopu

„NovaDenta“ klinika nuo šiol teikia dantų šaknų kanalų gydymo ir pergydymo paslaugas, o savo pacientus pasitiksime su nauju ir moderniu „Labomed“ mikroskopu.

Spauskite mygtuką ir sužinokite daugiau apie gydymo mikroskopu privalumus.

SUŽINOTI DAUGIAU