lt en
Registracija Internetu
Novadenta

Žirmūnų g. 81, Vilnius -
Odontologijos ir implantologijos
klinika

Telefonas: +370 615 24500 El. paštas: novadentalt@gmail.com

Darbo laikas: I–V 9:00–19:00, VI–VII nedirbame

Novadenta

Rinktinės g. 28, Vilnius -
Estetinės odontologijos
klinika

Telefonas: +370 608 40688 El. paštas: novadentalt@gmail.com

Darbo laikas: I–V 9:00–19:00, VI–VII nedirbame

Informacija pacientams po proceduros

Informacija
pacientams po
procedūros

Siekiant užtikrinti sklandų poprocedūrinį laikotarpį ir
geriausią gydymo rezultatą, po odontologinių procedūrų
ir operacijų būtina laikytis gydytojų odontologų rekomendacijų.

Tam, kad gijimas vyktų sklandžiai ir išvengtumėte komplikacijų, pateikiame patarimus, kaip elgtis po dažniausiai mūsų klinikoje atliekamų procedūrų.

Po implantacijos gali būti juntamas nežymus skausmas, kurį malšinti galima nesteroidiniais vaistais nuo uždegimo. Taip pat gali atsirasti nežymus patinimas. Siekiant jį sumažinti, pirmąją parą po operacijos rekomenduojama daryti šalčio kompresus, laikant juos operuotos srities vietoje ant skruosto apie 15 min. ir darant 15 min. pertraukas.

 

Pirmą dieną operuotos srities negalima liesti ir skalauti. Kitą dieną dantis reikėtų valyti atsargiai, švelniais judesiais, švelniu dantų šepetėliu su pasta, apeinant operuotą vietą, o išsivalius, stipriai neskalauti. Rekomenduojama naudoti antiseptinį skalavimo skystį.

 

5-7 dienas po implantacijos patariama intensyviai nesportuoti, nesilankyti pirtyje, nesimaudyti karštoje vonioje.Bent pirmąsias dienas po operacijos rekomenduojama nerūkyti, nes rūkymas sutrikdo kraujotaką, todėl sunkiau gyja žaizdos, didėja komplikacijų rizika.

Po dantų šaknų kanalų gydymo apie valandą nevalgykite ir negerkite – nepraėjus nejautros poveikiui, galite įsikasti į liežuvį, lūpą ar skruostą.

 

Po danties šaknų kanalų gydymo galite jausti nežymų skausmą ar diskomforto jausmą. Jei skausmas stiprus, rekomenduojama jį malšinti nesteroidiniais vaistais nuo uždegimo. Jei vaistai nepadeda ar per 2-3 dienas skausmas nepraeina, susisiekite su procedūrą atlikusiu gydytoju.
Retais atvejais, jeigu infekcija buvo labai išplitusi, gydyto danties srityje galimas stiprus skausmas, audinių patinimas, bendros sveikatos būklės pablogėjimas. Tokiu atveju gali būti skiriami antibiotikai, kuriuos reikia vartoti pagal gydytojo nurodymus.

 

Svarbu nepamiršti, kad po endodontinio gydymo dedama laikina plomba, todėl, praėjus 2 savaitėms, būtina atvykti pas gydytoją odontologą ir pakeisti ja nuolatine.

Didžiausias mūsų įvertinimas –
Jūsų pasitikėjimas!

Registracija internetu

Registracija internetu

Kviečiame užpildyti žemiau esančią registracijos formą. Pasirinkite kliniką, kurioje norėtumėte gydytis, taip pat nurodykite patogų laiką ir vizito priežastį. Gavę užklausą, kuo greičiau su Jumis susisieksime!

- Pasirinkite kliniką, kurioje norite registruotis

- Pasirinkite paslaugą

- Jums patogiausias vizito laikas

- Mano vizito tikslas

Pažymėkite savo pasirinkimą

- Kontaktinė informacija apie jus