lt en
Registracija Internetu
Novadenta

Žirmūnų g. 81, Vilnius -
Odontologijos ir implantologijos
klinika

Telefonas: +370 615 24500 El. paštas: novadentalt@gmail.com

Darbo laikas: I–V 9:00–19:00, VI–VII nedirbame

Novadenta

Rinktinės g. 28, Vilnius -
Estetinės odontologijos
klinika

Telefonas: +370 608 40688 El. paštas: novadentalt@gmail.com

Darbo laikas: I–V 9:00–19:00, VI–VII nedirbame

Burnos chirurgija

Burnos chirurgija

Burnos chirurgija apima dantų, liežuvio, žandikaulių, burnos gleivinės chirurginį gydymą. Profesionaliai atliktas chirurginis gydymas padeda užtikrinti gerą dantų bei burnos ertmės sveikatą ir užkirsti kelią galimoms komplikacijoms.

 

Šiuolaikinė odontologija yra stipriai pažengusi, o naudojamos modernios technologijos ir tausojantys, minimaliai invazyvūs metodai leidžia chirurgines procedūras atlikti pacientui nepatiriant skausmo ir nemalonių pojūčių. Klinikos „Novadenta“ burnos chirurgų profesionalumo bei patirties dėka užtikrinamas ypatingas chirurginio gydymo tikslumas, išvengiama didelių pjūvių, todėl ir gijimo laikotarpis įprastai yra greitas ir nesukeliantis didelio diskomforto.

Burnos chirurgija reikalinga:

Norint pašalinti negrįžtamai pažeistą, protinį ar retinuotą dantį

 

Negrįžtamai pažeisti, protiniai ir retinuoti (pilnai susiformavę, bet dėl įvairių priežasčių neišdygę dantys) gali pridaryti daug bėdų visai burnos sveikatai. Ar šiuos dantis reikia šalinti, kiekvienu atveju, įvertinęs jų būklę, pataria gydytojas odontologas.

Norint atkurti prarastus dantis

 

Chirurginių procedūrų prireikia prarastus dantis norint patikimai atkurti ant implantų. Tais atvejais, kai prarasta dalis žandikaulio kaulo gali būti atliekamas kaulo priauginimas (augmentacija), sinuso pakėlimo operacija.

Esant dantenų recesijai

 

Dėl dantenų recesijos padidėja dantų jautrumas ir pablogėja estetinis vaizdas. Dantenų recesijų gydymo tikslas – sugrąžinti estetinį vaizdą ir užkirsti kelią komplikacijoms, galinčioms nulemti danties praradimą.

Norint pašalinti cistas ir gerybinius minkštųjų burnos audinių darinius

 

Veido, žandikaulio, kaklo sričių minkštųjų audinių uždegimai progresuoja itin greitai. Negydomi, jie gali sukelti net pavojų gyvybei. Siekiant užkirsti kelią komplikacijoms, reikalingas cistų šalinimas. Tai padaryti įmanoma tik chirurginiu būdu.

Burnos chirurgijos etapai

Konsultacijos metu atliekami reikalingi tyrimai, įvertinama paciento burnos ir bendra klinikinė būklė, atsakoma į jam rūpimus klausimus, parengiamas tikslus chirurginio gydymo planas.

Chirurginės procedūros dažniausiai atliekamos taikant vietinę nejautrą, tačiau jaučiantiems ypač didelę baimę ar nerimą pacientams, taip pat atliekant didesnės apimties procedūras, gali būti taikoma sedacija.

Suveikus nuskausminimui, atliekamos reikiamos procedūros.

Informacija apie burnos chirurgiją

Trukmė: įprastai trunka apie 1–2 val.

Vizitų skaičius: priklauso nuo klinikinės situacijos ir reikiamo gydymo, tačiau paprastai pakanka 1–2 vizitų.

Rekomendacijos po procedūros: jas pateiks procedūrą atlikęs burnos chirurgas.

Rezultatas: apsaugoma dantų ir burnos ertmės sveikata, pagerinama gyvenimo kokybė.

Dantų atkūrimas laminatėmis kainos:

Plomba

30 €

Kombinuotas gydymas

40 €

Spalvota plomba / šviesoje kietėjanti

50 €

Silantai

10 €

Pieninių dantų šalinimas

15 €

Kainoraštis

Chirurginio gydymo galimybės

Chirurginis dantų šalinimas

Dantenų recesijų gydymas

Kaulo augmentacija

Sinuso dugno pakėlimo operacijos

Cistų ir gerybinių minkštųjų burnos audinių darinių šalinimas

Kitos burnos ertmės chirurginės procedūros ir operacijos

Mūsų rekomendacijos pacientams

Siekiant, kad poprocedūrinis periodas po burnos chirurgijos procedūrų būtų kuo lengvesnis, o gijimas – greitas bei sklandus, svarbu laikytis procedūrą atlikusio gydytojo rekomendacijų.

Dažniausiai po procedūrų jaučiamasi gerai ir galima grįžti į įprastą kasdienę veiklą. Valgyti galima pasibaigus nejautros veikimui, tačiau kelias dienas rekomenduojama vartoti šiltus, minkštos konsistencijos, lengvai kramtomus produktus, vengti karšto maisto ir gėrimų.

Kelias dienas po procedūros galimas nedidelis kraujavimas, skausmas ar maudimas, bet dėl to nerimauti nereikėtų – šie pojūčiai per kelias dienas praeis. Esant poreikiui, skausmą galima malšinti nereceptiniais vaistais nuo skausmo.

Norint išvengti komplikacijų, bent pirmosiomis dienomis po chirurginio gydymo rekomenduojama nerūkyti ir nevartoti alkoholio. Apie 2 savaites patariama vengti intensyvaus fizinio aktyvumo.

Burnos chirurgijos procedūras atliekantys specialistai

Chirurginį gydymą klinikoje „Novadenta“ atlieka patyrę burnos chirurgai, užtikrinantys maksimaliai kokybiškas ir saugias chirurgines procedūras be skausmo ir nemalonių pojūčių.

Didžiausias mūsų įvertinimas –
Jūsų pasitikėjimas!

Registracija internetu

Registracija internetu

Kviečiame užpildyti žemiau esančią registracijos formą. Pasirinkite kliniką, kurioje norėtumėte gydytis, taip pat nurodykite patogų laiką ir vizito priežastį. Gavę užklausą, kuo greičiau su Jumis susisieksime!

- Pasirinkite kliniką, kurioje norite registruotis

- Pasirinkite paslaugą

- Jums patogiausias vizito laikas

- Mano vizito tikslas

Pažymėkite savo pasirinkimą

- Kontaktinė informacija apie jus