lt en
Registracija Internetu
Novadenta

Žirmūnų g. 81, Vilnius -
Odontologijos ir implantologijos
klinika

Telefonas: +370 615 24500 El. paštas: novadentalt@gmail.com

Darbo laikas: I–V 9:00–19:00, VI–VII nedirbame

Novadenta

Rinktinės g. 28, Vilnius -
Estetinės odontologijos
klinika

Telefonas: +370 608 40688 El. paštas: novadentalt@gmail.com

Darbo laikas: I–V 9:00–19:00, VI–VII nedirbame

Dantų implantacija

Dantų implantacija

Dantų netekimas – aktuali problema, su kuria susiduria įvairaus amžiaus žmonės.

Dantų implantacija

Efektyviausias dantų atkūrimo būdas, sugrąžinantis estetiką, kramtymo funkciją ir leidžiantis džiaugtis ilgalaikiais rezultatais. Dantų implantas patikimai pakeičia danties šaknį, apsaugo žandikaulio kaulą nuo tirpimo. Atkurti dantys pastebimai pagerina ne tik fizinę sveikatą, bet ir psichologinę savijautą.

 

Implantavimas leidžia efektyviai atkurti tiek vieną, tiek kelis, tiek visus prarastus dantis. Odontologijos klinikoje „Novadenta“ atliekama vienmomentė, atidėta vienmomentė ir įprastinė implantacija.

Implantavimas reikalingas:

Praradus vieną dantį

 

Į prarasto danties vietą įsriegus implantą, ant jo tvirtinamas danties vainikėlis.

Praradus kelis dantis

 

Keli prarasti dantys gali būti atkuriami atskirų implantų pagalba. 3-4 gretimus dantis taip pat galima atkurti 2 implantais ir ant jų tvirtinamu dantų vainikėlių tiltu.

Praradus daugumą ar visus dantis

 

Daugumą ar visus vieno žandikaulio dantis galima atkurti sriegiant 4–8 implantus ir ant jų pritvirtinant fiksuojamą protezą. Kiek implantų reikia kiekvienu atveju, nusprendžiama individualiai, įvertinus paciento burnos ertmės klinikinę būklę, lūkesčius ir finansines galimybes.

Implantavimo operacijos etapai

Atliekamas vietinis nuskausminimas.

Ruošiamasi implanto įsriegimui – specialiu instrumentu dantenose padaroma implanto skesmens skylutė ir kaule grąžtu suformuojama vieta implantui.

Į paruoštą vietą įsriegiamas implantas.

Ant implanto užsukama dantenas formuojanti gijimo galvutė arba pritvirtinama laikina restauracija.

Apie dantų implantacija:

Trukmė: vienas implantas įprastai įsriegiamas per 15–30 min.

Vizitų skaičius: implantavimas atliekamas vieno vizito metu, bet prieš jį atliekant, būtina konsultacija.

Rekomendacijos prieš operaciją: būtina pasirūpinti gera burnos higiena, išgydyti minkštųjų audinių uždegimus.

Rekomendacijos po operacijos: operuotą sritį rekomenduojama šaldyti. Taip pat būtina laikytis tam tikro režimo – vengti fizinio krūvio, peršalimo, perkaitimo, vartoti gydytojo paskirtus antibiotikus, esant poreikiui, vaistus nuo skausmo.

Rezultatas: ant implantų atkurti dantys ne tik sugrąžina visavertę kramtymo funkciją, bet ir užtikrina itin natūralią estetinę ant jų atkurtų dantų išvaizdą, ilgaamžiškumą bei maksimalų komfortą.

Dantų implantacijos kainos

Konsultacija

20 €

Implantas Straumann BLX

700 €

Implantacija su Straumann Roxolid SLA active

770 €

Implantacija su Straumann Roxolid SLA

660 €

Implantacija su Medentika microcone

560 €

Implanto atidengimas ir gijimo galvutės pritvirtinimas prie implanto

59 €

Sinuso pakėlimo operacija

435-725 €

Kaulo bloko persodinimas

870-1449 €

Kainoraštis

Implantavimo galimybės

Vienmomentė implantacija

Atidėta vienmomentė implantacija

Įprastinė implantacija

Mūsų rekomendacijos pacientams

Delsiant atkurti prarastą dantį, ima tirpti žandikaulio kaulas, šalia esantys dantys netenka atramos ir pradeda krypti. Netekus daugiau dantų, sutrinka kramtymo funkcija – pradedama kramtyti priekiniais dantimis arba viena puse, dėl pasidėjusio krūvio likę dantys greičiau dėvisi, didėja skilimų ir lūžių rizika. Blogai sukramtomas maistas gali nulemti virškinamojo trakto veiklos sutrikimus ir bendros sveikatos pablogėjimą, nes nepilnai įsisavinamos normaliam organizmo funkcionavimui reikalingos medžiagos. Norint išvengti šių pasekmių, implantavimą rekomenduojama atlikti ne vėliau nei per metus po danties praradimo.

Sėkmingam implanto prigijimui ir ilgaamžiškumui labai svarbi paciento burnos ertmės būklė. Prieš implantavimą būtina atlikti gingivito, periodontito gydymą, užtikrinti gerus burnos higienos įgūdžius.

Svarbu žinoti, kad implantas mažiau atsparus uždegimams nei natūralus dantis, todėl, norint kuo ilgiau džiaugtis implantacijos rezultatais, labai svarbu įsiklausyti į gydytojo rekomendacijas ir atsakingai rūpintis burnos švara. Taip pat būtina reguliariai lankytis pas gydytoją odontologą ir kartą per pusmetį atlikti profesionalią burnos higieną.

Dantų implantavimo sėkmę ir ilgaamžiškumą lemia ir implantų rūšis, todėl rekomenduojama rinktis patikimų, pasaulyje pripažintų gamintojų implantus, kuriems įprastai suteikiama viso gyvenimo garantija.

Implantavimą atliekantys gydytojai

Implantavimą klinikoje „Novadenta“ atlieka gydytojas odontologas Gotfridas Krujalskis. Patyręs implantacijos specialistas visada suranda kiekvienam pacientui tinkamiausią sprendimą ir užtikrina preciziškai tikslų bei ilgaamžį rezultatą.

Didžiausias mūsų įvertinimas –
Jūsų pasitikėjimas!

Registracija internetu

Registracija internetu

Kviečiame užpildyti žemiau esančią registracijos formą. Pasirinkite kliniką, kurioje norėtumėte gydytis, taip pat nurodykite patogų laiką ir vizito priežastį. Gavę užklausą, kuo greičiau su Jumis susisieksime!

- Pasirinkite kliniką, kurioje norite registruotis

- Pasirinkite paslaugą

- Jums patogiausias vizito laikas

- Mano vizito tikslas

Pažymėkite savo pasirinkimą

- Kontaktinė informacija apie jus