lt en
Registracija Internetu
Novadenta

Žirmūnų g. 81, Vilnius -
Odontologijos ir implantologijos
klinika

Telefonas: +370 615 24500 El. paštas: novadentalt@gmail.com

Darbo laikas: I–V 9:00–19:00, VI–VII nedirbame

Novadenta

Rinktinės g. 28, Vilnius -
Estetinės odontologijos
klinika

Telefonas: +370 608 40688 El. paštas: novadentalt@gmail.com

Darbo laikas: I–V 9:00–19:00, VI–VII nedirbame

Nematomos dantų tiesinimo kapos

Nematomos dantų tiesinimo kapos

Tiesūs ir estetiški dantys – šypsena, apie kurią svajojame visi. Šiuolaikinė odontologija ragina pamiršti atgyvenusį bei komfortą atimantį gydymą breketais, kurie sukelia skausmą, apsunkina valgymą ir kasdienę priežiūrą. Šiuo metu dantų defektus galite ištaisyti permatomomis tiesinimo kapomis.

Dantų tiesinimas permatomomis kapomis

Skaidriomis ir itin plonomis tiesinimo kapomis koreguojama netaisyklinga dantų ir žandikaulio sąkandžio padėtis, tarpai ar kiti burnos ertmės kietųjų audinių defektai. Šis gydymo būdas yra beveik nepastebimas aplinkiniams, o vizitų skaičius – nedidelis ir prisitaikantis prie kiekvieno iš Jūsų gyvenimo ritmo.

Dantų tiesinimas kapomis reikalingas, jeigu:

Dantys yra netaisyklingos padėties – susigrūdę ir kreivi

 

Tiesinimo kapomis yra koreguojami dantys juos stumiant į taisyklingą padėtį nenaudojant pernelyg daug spaudimo.

Sunku tinkamai sukąsti dantis

 

Esant netaisyklingai sąkandžio padėčiai, patiriant sunkumus kramtant maistą ar pastebint pakitusius veido bruožus, dantų tiesinimo kapos gali padėti.

Kompleksuojate dėl savo šypsenos

 

Nematomos plokštelės padeda patobulinti Jūsų dantų ir sąkandžio būklę, todėl džiuginantys rezultatai suteiks pasitikėjimo savimi jausmą.

Dantų tiesinimo nematomomis kapomis eiga

Pirminės konsultacijos metu bus įvertinama bendra paciento burnos ertmės būklė, padaromos rentgeno ir kitos skaitmeninės nuotraukos.

Perdavus informaciją laboratorijai, gydytojas ortodontas sudarys tikslų gydymo planą, kurį sudaro etapai, eiga, trukmė, vizitų skaičius ir pan.

Pagal individualius paciento dantų atspaudus bus gaminamos tiesinimo kapos.

Vizito metu pacientui bus pristatomos naujosios dantų tiesinimo kapos: apie jų priežiūrą, keitimo intervalą ir kitus aktualius klausimus papasakos gydytojas.

Dantų tiesinimo nematomomis kapomis procedūra:

Trukmė: kiekvieno paciento atvejis yra individualus, tačiau vidutiniškai gydymas trunka apie 18 mėnesių.

Vizitų skaičius: pas gydytoją rekomenduojama lankytis kas 4–6 savaites.

Rekomendacijos po procedūros: norint, kad dantys negrįžtų į ankstesnę padėtį, rekomenduojama miego metu dėvėti retencines plokšteles bent kelis kartus per savaitę.

Rezultatas: baigus gydymą, pacientas galės džiaugtis tiesiais ir gražiais dantimis, tai padės ir vėl pasitikėti savimi bei plačiai šypsotis.

Mūsų rekomendacijos pacientams

Tiesinimo kapas rekomenduojama nešioti bent 22 valandas per parą – jas nusiimti galite tik valgant, geriant įvairius gėrimus (išskyrus šaltą vandenį) ir valantis dantis. Jeigu kapos bus nešiojamos trumpiau, nei nurodyta, gali sutrikti gydymo eiga.

Kiekvienos dienos pabaigoje išsiėmus kapas, jas reikia išvalyti minkštu dantų šepetėliu ir abrazyvių medžiagų neturinčia pasta. Taip pas pasirūpinkite ir specialios kapų dėžutės švara, kad nesikauptų apnašos bei bakterijos.

Siekiant sėkmingo gydymo rezultato, svarbu laikytis griežtos burnos ertmės higienos: ryte ir vakare valytis dantis, tarpdančius, naudojant siūlą, pastą ir specialius šepetėlius. Be to, venkite rūkymo ir kitų žalingų įpročių.

Kas 4–6 savaites apsilankykite pas gydytoją odontologą, kuris galės įvertinti Jūsų burnos ertmės būklę, pokyčius, taip pat gausite naujas kapas tolimesniam gydymui.

Paslaugą atliekantys gydytojai

Didžiausias mūsų įvertinimas –
Jūsų pasitikėjimas!

Registracija internetu

Registracija internetu

Kviečiame užpildyti žemiau esančią registracijos formą. Pasirinkite kliniką, kurioje norėtumėte gydytis, taip pat nurodykite patogų laiką ir vizito priežastį. Gavę užklausą, kuo greičiau su Jumis susisieksime!

- Pasirinkite kliniką, kurioje norite registruotis

- Pasirinkite paslaugą

- Jums patogiausias vizito laikas

- Mano vizito tikslas

Pažymėkite savo pasirinkimą

- Kontaktinė informacija apie jus