lt en
Registracija Internetu
Novadenta

Žirmūnų g. 81, Vilnius -
Odontologijos ir implantologijos
klinika

Telefonas: +370 615 24500 El. paštas: novadentalt@gmail.com

Darbo laikas: I–V 9:00–19:00, VI–VII nedirbame

Novadenta

Rinktinės g. 28, Vilnius -
Estetinės odontologijos
klinika

Telefonas: +370 608 40688 El. paštas: novadentalt@gmail.com

Darbo laikas: I–V 9:00–19:00, VI–VII nedirbame

Pacientams iš užsienio

Pacientams iš užsienio

Viešnagę Lietuvoje derinkite su puikų kainos ir kokybės santykį užtikrinančiu odontologiniu gydymu! Klinikos „Novadenta“ odontologijos profesionalai siūlo šiuolaikiškas diagnostikos ir gydymo paslaugas, savo kokybe nenusileidžiančias pasauliniams standartams.

 

Susisiekite su mumis el. paštu novadentalt@gmail.com, nurodykite kokios paslaugos Jus domina ar kokias problemas norėtumėte išspręsti, taip pat parašykite, kada planuojate būti Lietuvoje. Jeigu turite, pridėkite medicininius išrašus, rentgeno nuotraukas, kitų tyrimų duomenis,.

 

Jums pageidaujant, Jūsų nusiskundimus, norus, lūkesčius bei galimybes suderintu laiku galime aptarti nuotolinės konsultacijos metu.

 

Įvertinę Jūsų poreikius bei Jūsų vizito Lietuvoje trukmę, parengsime Jums individualų gydymo planą ir sudarysime patogų vizitų grafiką. Esant poreikiui, parengtą planą pakoreguosime, atsižvelgdami į Jūsų poreikius, finansinius lūkesčius ar pasikeitusius planus.

 

Jums atvykus į Lietuvą, lauksime Jūsų mūsų klinikoje – čia dirbantys specialistai apgaubs Jus ypatingu dėmesiu bei užtikrins sklandų, greitą, komfortišką ir efektyvų gydymą.

 

Esant poreikiui, išrašysime sąskaitą draudimo kompanijoms.

 

Laukiame Jūsų odontologijos klinikoje „Novadenta“, pasirengę nepriekaištingai pasirūpinti Jūsų šypsenos grožiu ir sveikata.

Didžiausias mūsų įvertinimas –
Jūsų pasitikėjimas!

Registracija internetu

Registracija internetu

Kviečiame užpildyti žemiau esančią registracijos formą. Pasirinkite kliniką, kurioje norėtumėte gydytis, taip pat nurodykite patogų laiką ir vizito priežastį. Gavę užklausą, kuo greičiau su Jumis susisieksime!

- Pasirinkite kliniką, kurioje norite registruotis

- Pasirinkite paslaugą

- Jums patogiausias vizito laikas

- Mano vizito tikslas

Pažymėkite savo pasirinkimą

- Kontaktinė informacija apie jus