lt en
Registracija Internetu
Novadenta

Žirmūnų g. 81, Vilnius -
Odontologijos ir implantologijos
klinika

Telefonas: +370 615 24500 El. paštas: novadentalt@gmail.com

Darbo laikas: I–V 9:00–19:00, VI–VII nedirbame

Novadenta

Rinktinės g. 28, Vilnius -
Estetinės odontologijos
klinika

Telefonas: +370 608 40688 El. paštas: novadentalt@gmail.com

Darbo laikas: I–V 9:00–19:00, VI–VII nedirbame

Visų dantų atkūrimas

Visų dantų atkūrimas

Daugumos ar visų dantų netekimas – aktuali problema, su kuria susiduria kas trečias vyresnis nei 65 metų žmogus. Daugelį metų ši problema buvo sprendžiama atkuriant dantis išimamais protezais, tačiau šis būdas turi daug trūkumų. Sparčiai tobulėjant medicinos technologijoms, šiuo metu daugumą ar visus dantis praradusiems žmonėms siūloma šiuolaikiška ir daug patikimesnė alternatyva – ant implantų atkuriami dantys. Protezavimas ant implantų sugrąžina ne tik dantų estetiką ir pilnavertę kramtymo funkciją, bet ir gyvenimo džiaugsmą bei pasitikėjimą savimi.

Odontologijos klinikoje „Novadenta“ visų dantų atkūrimui taikomi keli metodai.

Išimami protezai (plokštelės)

 

Tai – paprasčiausias ir pigiausias prarastų dantų protezavimo būdas. Tačiau plokštelės nėra stabilios, sunkiai laikosi, žaloja gomurį, neretai nulemia neaiškią kalbą, o kramtymo funkciją atkuria tik 30 procentų,

Išimami protezai, lokatorine sistema tvirtinami ant 2 implantų

 

Šis žymiai geresnį protezo stabilumą užtikrinantis metodas dažniausiai naudojamas apatinio žandikaulio protezo fiksacijai. Į žandikaulio kaulą smakro srityje įsriegiami du implantai, ant kurių lokatorių pagalba fiksuojamas išimamas protezas.

Ant 4–8 implantų fiksuojami neišimami protezai

 

Pažangiausia šiuo metu metodika, leidžianti greitai, sklandžiai ir patikimai sukurti tvirtus, estetiškai atrodančius ir visavertę kramtymo funkciją užtikrinančius dantis yra ant 4–8 implantų fiksuojamas neišimamas protezas.

Visus vieno žandikaulio dantis atkuriant ant 4 implantų, dažniausiai išvengiama kaulo priauginimo procedūros, nes implantai sriegiami į tą žandikaulio vietą, kurioje yra daugiausiai kaulo. Dėl šio dantų atkūrimo metodo paprastumo ir saugumo, jis gali būti taikomas bet kokio amžiaus pacientams.

 

Visi prarasti vieno žandikaulio dantys gali būti atkuriami ir sriegiant 6 ar 8 implantus. Nors atliekant dantų atkūrimą ant 6-8 implantų dažniausiai reikia papildomai atlikti kaulo ir minkštųjų audinių priauginimą, todėl procedūra pabrangsta ir užtrunka ilgiau, ši metodika užtikrina dar stabilesnę protezo fiksaciją ir itin gerą kramtymo funkcijos atkūrimą. Šio metodo privalumas yra ir tai, kad netekus vieno iš implantų, protezo dažniausiai nereikia perdaryti iš naujo.

 

Atkūrus dantis ant implantų fiksuojamais protezais, pagerėja ne tik fizinė, bet ir emocinė pacientų būklė – padidėja jų savivertė, pasitikėjimas savimi, jie sugrįžta į aktyvų gyvenimą, susiranda mėgstamą veiklą ir pan.

 

Odontologijos klinikoje „Novadenta“ kiekvienam dėl visų dantų atkūrimo besikreipiančiam pacientui geriausias sprendimas pasiūlomas konsultacijos metu, įvertinus jo burnos būklę, lūkesčius ir finansines galimybes.

Visų dantų atkūrimo etapai

Atkuriant dantis ant implantų fiksuojamais protezais, pirmiausia atliekama implantacijos procedūra. Esant gerai klinikinei situacijai ir pirminiam implantų stabilumui, iš karto po implantacijos galima pritvirtinti laikiną protezą.

Kito vizito metu įvertinama, kaip implantas/-ai prigiję, aptariama nuolatinio protezo konstrukcija, medžiaga, iš kurios jis bus gaminamas.

Intraoraliniu skeneriu 3D nuimami paciento dantų atspaudai, pagal kuriuos laboratorijoje pradedama protezo gamyba. Prireikus, gali būti atliekamas jo pamatavimas.

Protezas fiksuojamas ant implantų.

Informacija apie visų dantų atkūrimą

Trukmė: priklauso nuo dantų atkūrimo metodo

Vizitų skaičius: 2–5 ( įskaitant pirminę konsultaciją)

Rekomendacijos po dantų atkūrimo: Norint kuo ilgiau džiaugtis atkurtais dantimis, labai svarbu laikytis gydytojo rekomendacijų ir užtikrinti tinkamą burnos higieną. Po dantų atkūrimo būtina kasmet apsilankyti pas gydytoją odontologą profilaktinei patikrai ir nepamiršti kartą per pusmetį atlikti profesionalią burnos higieną.

Rezultatas: atkurti dantys ne tik sugrąžiną visavertę kramtymo funkciją, bet ir užtikrina itin natūralią estetinę ant jų atkurtų dantų išvaizdą, ilgaamžiškumą bei maksimalų komfortą.

Vidų dantų atkūrimo kainos:

Plomba

30 €

Kombinuotas gydymas

40 €

Spalvota plomba / šviesoje kietėjanti

50 €

Silantai

10 €

Pieninių dantų šalinimas

15 €

Kainoraštis

Visų dantų atkūrimo galimybės

Išimami protezai

Išimami protezai lokatorine sistema tvirtinami ant 2 implantų

Ant 4 implantų fiksuojami protezai

Ant 6–8 implantų filsuojami protezai

Mūsų rekomendacijos pacientams

Dantų netekimas kenkia ne tik estetinei išvaizdai. Netekus dantų pirmiausia nukenčia kramtymo funkcija, gali kilti virškinimo sutrikimų, dėl nepilnavertės mitybos pablogėja ir bendra žmogaus savijauta. Kuo ilgiau delsiama atkurti dantis, tuo didesnės sveikatos problemos gręsia. Laiku atliktas dantų protezavimas padės išvengti neigiamų išvaizdos ir fizinės bei psichologinės sveikatos pokyčių, o taip pat sudėtingesnio ir brangesnio gydymo.

Asmenims, kuriems sukako senatvės pensijos amžius, vaikams iki 18 metų, asmenims, pripažintiems nedarbingais arba iš dalies darbingais ir asmenims, kuriems buvo taikytas gydymas dėl burnos, veido ir žandikaulių onkologinės ligos dantų protezavimo paslaugos gali būti kompensuojamos Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) lėšomis.

Norint kuo ilgiau džiaugtis atkurtais dantimis, labai svarbu įsiklausyti į gydytojo rekomendacijas ir atsakingai rūpintis burnos švara. Taip pat būtina reguliariai lankytis pas gydytoją odontologą ir kartą per pusmetį atlikti profesionalią burnos higieną.

Dantų atkūrimą atliekantys gydytojai

Visų dantų atkūrimą klinikoje „Novadenta“ atlieka patyrę specialistai, kiekvienam pacientui surandantys visais atžvilgiais tinkamiausią sprendimą ir užtikrinantys ilgaamžį rezultatą.

Didžiausias mūsų įvertinimas –
Jūsų pasitikėjimas!

Registracija internetu

Registracija internetu

Kviečiame užpildyti žemiau esančią registracijos formą. Pasirinkite kliniką, kurioje norėtumėte gydytis, taip pat nurodykite patogų laiką ir vizito priežastį. Gavę užklausą, kuo greičiau su Jumis susisieksime!

- Pasirinkite kliniką, kurioje norite registruotis

- Pasirinkite paslaugą

- Jums patogiausias vizito laikas

- Mano vizito tikslas

Pažymėkite savo pasirinkimą

- Kontaktinė informacija apie jus